Fenyves utca – 16 órától
Pasaréti út – 17.00-18.30
Tisztelt Szülők!
A Kréta elektronikus napló sajnos nem rendelkezik a regisztrációhoz szükséges funkcióval, ezért – áthidaló megoldásként – az alábbi linkeken található táblázatok segítségével tudnak bejelentkezni a felső tagozaton és gimnáziumban tanító tanárainkhoz. (Alsó tagozatosok fogadóórája 16.00-tól a Fenyves utcai telephelyen, az osztályfőnökökkel egyeztetett rend szerint.)
Az alábbi listából a kiválasztott tanár nevére kattintva jelenik meg a regisztrációs felület. Itt a sor eleji üres mezőben gyermekük neve és osztálya rögzítésével jelezzék szándékukat, kipipálva a megfelelő időpontot, majd elküldve jelentkezésüket (send feliratra klikkelve). A nevek a többi jelentkező számára nem lesznek láthatóak. Utólag a beírás már nem módosítható, ezért, kérjük, hogy kellő körültekintéssel regisztráljanak a megadott időpontokra.
Megértésüket köszönjük!
Balzsay Zsuzsanna – angol, testnevelés
Bartáné Taskó Henriett – természetismeret, biológia
Bem Tímea – informatika
Bereczky Ákosné – informatika, kémia
Bereczky Anikó – ének-zene
Bódi Tibor – testnevelés
Briák Edit – technika, fizika
Cserfalviné Mészáros Zsuzsanna – informatika, fizika, matematika, etika
Cziráky Erzsébet – német nyelv
Draskovits Dóra – angol nyelv – egyéni egyeztetés szerint más időpontban
Dürrné Rákos Zsuzsanna – angol nyelv, célnyelvi civilizáció
Fórián-Szabóné Kurcz Györgyi – angol nyelv, célnyelvi civilizáció
Gáti Zoltán – történelem
Hárs Eszter – magyar nyelv és irodalom
Hofer Ágnes – angol nyelv
Horváth Judit – német nyelv
Izsák Bálint – német nyelv
Kalicov Szilvia – angol nyelv, természetismeret, matematika szaknyelv, igh.
Katona László – kémia
Kereszty Valéria – matematika, testnevelés, napközi
Kojiné Jekli Piroska – matematika
Lajtai Ádám – angol nyelv, történelem
Lászlóné Bathó Teodóra – magyar nyelv és irodalom, erkölcstan, dráma, napközi
Lakatosné Lőrincz Katalin – angol nyelv – egyéni egyeztetés szerint más időpontban
Lindner Zsuzsa – angol nyelv
Major Balázs – földrajz, természetismeret
Mecseki Szilvia – angol nyelv, célnyelvi civilizáció
Pécsi Ildikó – matematika
Pólya Balázs – angol nyelv, földrajz – egyéni egyeztetés szerint más időpontban
Prisztás Andrea – magyar nyelv és irodalom, dráma
Quintana Joaquin – spanyol nyelv – betegség miatt elmarad
Rácz Kinga – matematika, igh.
Schramkó Erika – német nyelv, történelem
Sió Dávid – testnevelés
Skublics Bertalan – testnevelés
Sovák Arnold – magyar nyelv és irodalom, történelem, etika
Sugárné Turáni Eliza – erkölcstan, napközi
Szabó-Béres Lilla – angol nyelv, célnyelvi civilizáció, etika
Szabó-Gyenes Szilvia – dráma, erkölcstan, életvitel, könyvtár
Szarvas Mariann – testnevelés
Szávin László – rajz, művészetek
Szendrei Judit – iskolapszichológus (16-17 óráig tart fogadóórát)
Takács Zsuzsanna – angol nyelv, célnyelvi civilizáció, történelem, erkölcstan
Takátsné Lucz Ildikó – fizika, matematika
Thompson Sean – angol nyelv
Tóth Szabina – matematika
Tóthmátyásné Zuggó Tünde – magyar nyelv és irodalom, intézményvezető
Török Sándor – történelem
Újvári László – testnevelés
Varga Zsuzsanna – fizika, matematika, erkölcstan
Varju Mária – magyar nyelv és irodalom, történelem
Vásárhelyi Ágnes – biológia
Vida Nikolett – matematika – egyéni egyeztetés szerint más időpontban
Vukovári Panna – magyar nyelv és irodalom, erkölcstan