Fogadóóra iskolánkban 2018. november 12-én

Szerző: | 2018. nov. 7 | Aktualitások, Fogadóóra

Fenyves utca – 16 órától

Pasaréti út – 17.00-18.30

Tisztelt Szülők!

A Kréta elektronikus napló sajnos nem rendelkezik a regisztrációhoz szükséges funkcióval, ezért  – áthidaló megoldásként –  az alábbi linkeken található táblázatok segítségével tudnak bejelentkezni a felső tagozaton és gimnáziumban tanító tanárainkhoz. (Alsó tagozatosok fogadóórája 16.00-tól a Fenyves utcai telephelyen, az osztályfőnökökkel egyeztetett rend szerint.)

Az alábbi listából a kiválasztott tanár nevére kattintva jelenik meg a regisztrációs felület. Itt a sor eleji üres mezőben gyermekük neve és osztálya rögzítésével jelezzék szándékukat, kipipálva a megfelelő időpontot, majd elküldve jelentkezésüket (send feliratra klikkelve). A nevek a többi jelentkező számára nem lesznek láthatóak. Utólag a beírás már nem módosítható, ezért, kérjük, hogy kellő körültekintéssel regisztráljanak a megadott időpontokra.

Megértésüket köszönjük!

 

Balzsay Zsuzsanna – angol, testnevelés

Bartáné Taskó Henriett – természetismeret, biológia

Bem Tímea – informatika

Bereczky Ákosné – informatika, kémia

Bereczky Anikó – ének-zene

Bódi Tibor – testnevelés

Briák Edit – technika, fizika

Cserfalviné Mészáros Zsuzsanna – informatika, fizika, matematika, etika

Cziráky Erzsébet – német nyelv

Draskovits Dóra – angol nyelv – egyéni egyeztetés szerint más időpontban

Dürrné Rákos Zsuzsanna – angol nyelv, célnyelvi civilizáció

Fórián-Szabóné Kurcz Györgyi –  angol nyelv, célnyelvi civilizáció

Gáti Zoltán – történelem

Hárs Eszter – magyar nyelv és irodalom

Hofer Ágnes  – angol nyelv

Horváth Judit – német nyelv

Izsák Bálint – német nyelv

Kalicov Szilvia – angol nyelv, természetismeret, matematika szaknyelv, igh.

Katona László – kémia

Kereszty Valéria – matematika, testnevelés, napközi

Kojiné Jekli Piroska – matematika

Lajtai Ádám – angol nyelv, történelem

Lászlóné Bathó Teodóra  – magyar nyelv és irodalom, erkölcstan, dráma, napközi

Lakatosné Lőrincz Katalin – angol nyelv – egyéni egyeztetés szerint más időpontban

Lindner Zsuzsa – angol nyelv

Major Balázs – földrajz, természetismeret

Mecseki Szilvia  –  angol nyelv, célnyelvi civilizáció

Pécsi Ildikó – matematika

Pólya Balázs – angol nyelv, földrajz – egyéni egyeztetés szerint más időpontban

Prisztás Andrea – magyar nyelv és irodalom, dráma

Quintana Joaquin – spanyol nyelv – betegség miatt elmarad

Rácz Kinga – matematika, igh.

Schramkó Erika – német nyelv, történelem

Sió Dávid – testnevelés

Skublics Bertalan – testnevelés

Sovák Arnold – magyar nyelv és irodalom, történelem, etika

Sugárné Turáni Eliza – erkölcstan, napközi

Szabó-Béres Lilla –  angol nyelv, célnyelvi civilizáció, etika

Szabó-Gyenes Szilvia – dráma, erkölcstan, életvitel, könyvtár

Szarvas Mariann – testnevelés

Szávin László – rajz, művészetek

Szendrei Judit – iskolapszichológus (16-17 óráig tart fogadóórát)

Takács Zsuzsanna –  angol nyelv, célnyelvi civilizáció, történelem, erkölcstan

Takátsné Lucz Ildikó – fizika, matematika

Thompson Sean – angol nyelv

Tóth Szabina – matematika

Tóthmátyásné Zuggó Tünde – magyar nyelv és irodalom, intézményvezető

Török Sándor – történelem

Újvári László – testnevelés

Varga Zsuzsanna – fizika, matematika, erkölcstan

Varju Mária – magyar nyelv és irodalom, történelem

Vásárhelyi Ágnes – biológia

Vida Nikolett – matematika – egyéni egyeztetés szerint más időpontban

Vukovári Panna – magyar nyelv és irodalom, erkölcstan

Naptár

hétfő
kedd
szerda
csütörtök
péntek
szombat
vasárnap
h
k
s
c
p
s
v
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1