2026.05.11-15. között a németországi Heidelbergből látunk vendégül egy diákcsoportot tanáraikkal együtt. A magyar diákok januárban voltak iskolájukban, a St. Raphael Schulen-ben.
Szép élményeket, hasznos időtöltést kívánunk a vendégeknek!
Köszönjük Schramkó Erika és Kiss Mirtill tanárnők szervezőmunkáját!
A projektet az Európai Unió Erasmus+ programja támogatta, amit nagyon köszönünk.
