2026.05.16-23. között 8 diák a 6.b és a 7.a osztályokból az olaszországi Metába, az Istituto Comprensivo “Buonocore Fienga” Meta iskolába látogat. A Nápoly közelében lévő iskola új partnerünk, most először utazik oda csoportunk. Tartalmas időtöltést, szép élményeket kívánunk a résztvevőknek!
Az olasz diákok áprilisban jártak nálunk.
Köszönjük a szervező tanárok, Bánsági Júlia és Bakró-Nagy Attila munkáját!
A projektet az Európai Unió Erasmus+ programja támogatta, amiért nagyon hálásak vagyunk.
Az olasz iskola facebook posztja
