Kormány Kata

Szerző: | 2026. jún. 3 | Büszkeségeink

A hétvégén megrendezésre kerülő Magyar Aerobik Bajnokság 2. fordulóján Kormány Kata, 10.b osztályos tanulónk, a VASAS SC versenyzője, az aerostep csapattal aranyérmet szerzett, amivel kijutottak a 2026 szeptemberében, Pamplonaban megrendezésre kerülő Világbajnokságra.

Reméljük ott is csillogó eredményt fognak elérni.

Szeretettel gratulálunk Katának és a csapatnak!