A hétvégén megrendezésre kerülő Magyar Aerobik Bajnokság 2. fordulóján Kormány Kata, 10.b osztályos tanulónk, a VASAS SC versenyzője, az aerostep csapattal aranyérmet szerzett, amivel kijutottak a 2026 szeptemberében, Pamplonaban megrendezésre kerülő Világbajnokságra.
Reméljük ott is csillogó eredményt fognak elérni.
Szeretettel gratulálunk Katának és a csapatnak!
