Tankerületi díjátadó-2025 

Június 13-án délután a Móricz Zsigmond Gimnáziumban Hajnissné Anda Éva a Közép-Budai Tankerületi Központ igazgató asszonya ünnepélyes keretek között adta át a pedagógusoknak, dolgozóknak járó díjakat. 
Iskolánk díjazottai:
Büszkék vagyunk kollégáinkra, és hálásak vagyunk munkájukért! Szeretettel gratulálunk!
