Fogadóóra iskolánkban 2019. január 7-én

Szerző: | 2019. jan. 3 | Aktualitások, Fogadóóra

Tisztelt Szülők!

A Kréta elektronikus napló sajnos továbbra sem rendelkezik a regisztrációhoz szükséges funkcióval, ezért  – áthidaló megoldásként –  az alábbi linkeken található táblázatok segítségével tudnak bejelentkezni a felső tagozaton és gimnáziumban tanító tanárainkhoz. (Alsó tagozatosok fogadóórája 16.00-tól a Fenyves utcai telephelyen, az osztályfőnökökkel egyeztetett rend szerint.)

Az alábbi listából a kiválasztott tanár nevére kattintva jelenik meg a regisztrációs felület. Itt a sor eleji üres mezőben gyermekük neve és osztálya rögzítésével jelezzék szándékukat, kipipálva a megfelelő időpontot, majd elküldve jelentkezésüket (send feliratra klikkelve). A nevek a többi jelentkező számára nem lesznek láthatóak. Utólag a beírás már nem módosítható, ezért, kérjük, hogy kellő körültekintéssel regisztráljanak a megadott időpontokra.

Megértésüket köszönjük!

T. Zuggó Tünde – magyar nyelv és irodalom, intézményvezető

Balzsay Zsuzsanna – angol, testnevelés

Bartáné Taskó Henriett – természetismeret, biológia

Bem Tímea – informatika

Bereczky Ákosné – informatika, kémia

Bereczky Anikó – ének-zene

Bódi Tibor  – testnevelés – nem tart, egyéni fogadóórán felkereshető

Briák Edit  – technika, fizika

Cserfalviné Mészáros Zsuzsanna – informatika, fizika, matematika, etika – nem tart, egyéni fogadóórán felkereshető

Cziráky Erzsébet  – német nyelv

Draskovits Dóra  – angol nyelv – nem tart, egyéni fogadóórán felkereshető

Dürrné Rákos Zsuzsanna  – angol nyelv, célnyelvi civilizáció – nem tart, egyéni fogadóórán felkereshető

Fórián-Szabóné Kurcz Györgyi  –  angol nyelv, célnyelvi civilizáció

Gáti Zoltán – történelem

Hárs Eszter  – magyar nyelv és irodalom

Hinterauerné Kriskó Ildikó – katolikus hitoktató

Hofer Ágnes  – angol nyelv

Horváth Judit  – német nyelv

Izsák Bálint  – német nyelv

Kalicov Szilvia  – angol nyelv, természetismeret, matematika szaknyelv, igh.

Katona László  – kémia

Kereszty Valéria  – matematika, testnevelés, napközi

Kojiné Jekli Piroska  – matematika

Lajtai Ádám  – angol nyelv, történelem, nem tart, egyéni fogadóórán felkereshető

Lászlóné Bathó Teodóra  – magyar nyelv és irodalom, erkölcstan, dráma, napközi

Lakatosné Lőrincz Katalin – angol nyelv

Lindner Zsuzsa – angol nyelv

Major Balázs – földrajz, természetismeret

Mecseki Szilvia – angol nyelv, célnyelvi civilizáció

Pécsi Ildikó – matematika

Pólya Balázs – angol nyelv, földrajz

Prisztás Andrea – magyar nyelv és irodalom, dráma

Quintana Joaquin – spanyol nyelv – nem tart, egyéni fogadóórán felkereshető

Rácz Kinga – matematika, igh.

Schramkó Erika – német nyelv, történelem

Sió Dávid – testnevelés – nem tart, egyéni fogadóórán felkereshető

Skublics Bertalan – testnevelés

Sovák Arnold – magyar nyelv és irodalom, történelem, etika

Sugárné Turáni Eliza – erkölcstan, napközi

Szabó-Béres Lilla –  angol nyelv, célnyelvi civilizáció, etika

Szabó-Gyenes Szilvia – dráma, erkölcstan, életvitel, könyvtár – nem tart, egyéni fogadóórán felkereshető

Szarvas Mariann – testnevelés

Szávin László – rajz, művészetek

Szendrei Judit – iskolapszichológus – nem tart, egyéni fogadóórán felkereshető

Sztelek Csilár – református hitoktató

Takács Zsuzsanna –  angol nyelv, célnyelvi civilizáció, történelem, erkölcstan

Takátsné Lucz Ildikó – fizika, matematika

Thompson Sean – angol nyelv

Tóth Szabina – matematika

Török Sándor – történelem

Újvári László– testnevelés – nem tart, egyéni fogadóórán felkereshető

Varga Zsuzsanna – fizika, matematika, erkölcstan

Varju Mária – magyar nyelv és irodalom, történelem

Vásárhelyi Ágnes – biológia

Vida Nikolett – matematika

Vukovári Panna – magyar nyelv és irodalom, erkölcstan – nem tart, egyéni fogadóórán felkereshető

Naptár

hétfő
kedd
szerda
csütörtök
péntek
szombat
vasárnap
h
k
s
c
p
s
v
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1